title
לחצו להתקשרות:

 

 


דיקור ורפואה סינית נגד טחורים

תופעת הטחורים הינה בעיה רפואית מציקה, מטרידה ומביכה ביותר, המופיעה בשל צניחת צברים של כלי דם מורחבים ונפוחים דרך התעלה האנאלית ופי הטבעת. הבליטות הכואבות והנפוחות באזור הרקטום ופי הטבעת עלולות לגרום לתסמינים לא נעימים בלשון המעטה, כמו תחושת צריבה, גרד, כאב ודימום. נתונים מראים כי יותר מ-60% מאוכלוסיית האנשים הבוגרים בעולם יסבלו מטחורים בשלב זה או אחר בחייהם.

ללא טיפול ראוי, בעיית הטחורים עשויה להחמיר עד כדי הפרעה תפקודית קשה לחיי היומיום. טחורים עשויים להפוך פעילות טריוויאלית ושגרתית כמו ישיבה בשירותים, במשרד או ברכב לחוויה כואבת הכרוכה בסבל רב. לעיתים קרובות, הכאב הרב בעת ביצוע יציאה ולאחריה גורם לאנשים הסובלים מטחורים להימנע מהליכה לשירותים, מה שגורם לעצירות, שרק מחמירה את מצב הטחורים.

המקור למידע ברשת על הלוואות לעסקים

התאמת יועץ פיננסי מתאים לפי בקשה

דירוג ובקרה של יועצים פיננסים

איך אפשר לטפל בטחורים?

הרפואה המערבית מציעה מגוון טיפולים קונבנציונליים בטחורים, החל משימוש בתרופות כימיות, עבור בטיפולים מתקדמים בלייזר ועד ניתוחים כירורגיים. הטיפולים הרפואיים בטחורים אמנם עשויים להיות יעילים בפתרון הבעיה במצבים מסוימים, אך לרוב כרוכים בתופעות לוואי, כאבים, סיכונים וסיבוכים שונים. החדשות הטובות הן שיש פתרון טבעי יעיל ואפקטיבי לא פחות – רפואה סינית.

כיצד הרפואה הסינית מסייעת לטיפול בטחורים?

הרפואה הסינית המסורתית מיועדת לטפל במגוון רחב של בעיות בריאותיות, באמצעות איזון פנימי ותיעול אנרגיית החיים (ה"צ'י") בתעלות האנרגטיות בגוף המכונות "מרידיאנים". לתפיסת הרפואה הסינית, כל בעיה גופנית, פיזית או נפשית מקורה בחוסר איזון ובחסימות אנרגטיות הנוצרות בגוף.

הרפואה הסינית מחזיקה בתפיסה הוליסטית, לפיה יש קשר הדוק בין הגוף לבין הנפש, ולכן טיפול בבעיה בריאותית מצריכה טיפול כולל, מקיף ויסודי בכל היבטי האדם. הטיפול בטחורים דרך רפואה סינית מתבצע על-ידי זיהוי שורשי הבעיה, אשר הביאו מלכתחילה להופעת הטחורים.

למה כדאי לטפל בטחורים באמצעות רפואה סינית?

לעיתים קרובות, אנשים הסובלים מתסמיני טחורים נמנעים מלקבל אבחון וטיפול מתאים, בשל הבושה ואי-הנעימות הרבה הכרוכה בבדיקה פיזיקלית של האזור האינטימי של פי הטבעת. אחד מהיתרונות של טיפול בטחורים באמצעות רפואה סינית הוא שאין צורך לבצע בדיקה רקטלית פולשנית ומביכה. אבחון וטיפול בטחורים ברפואה הסינית אינם מצריכים בדיקה, התבוננות או כל מגע עם אזור פי הטבעת.

יתרונות נוספים טמונים ביעילות ואפקטיביות טיפולי הרפואה הסינית בטחורים, ובעובדה כי מדובר בטיפול טבעי לחלוטין שאיננו כרוך בשימוש בכימיקלים מזיקים או בפרוצדורות פולשניות, חודרניות וכואבות. טיפול בטחורים בעזרת רפואה סינית אינו גורם לתופעות לוואי בריאותיות, סיכונים או סיבוכים, ולכן מתאים עבור כל אדם מכל גיל ומצב רפואי, כולל נשים בהריון ולאחר לידה, ילדים ופעוטות וקשישים.

מה כולל הטיפול בטחורים ברפואה סינית?

הטיפול בטחורים ברפואה סינית נעשה באמצעות טכניקת הדיקור הסיני, תוך שילוב של טיפול תזונתי וטיפול בעשבי מרפא סיניים.

על-פי הרפואה הסינית, האדם מורכב מחמשת האלמנטים היסודיים – אדמה, מים, מתכת, עץ ואש, כאשר כל אלמנט מקושר לשני איברי גוף. טחורים נחשבים לבעיה המקושרת לאלמנט האדמה והעץ, כלומר לטחול ולכבד. לכן הטיפול בטחורים באמצעות דיקור סיני מתמקד באיזון הגוף, בדגש על איברים אלו. דיקור סיני לטיפול בטחורים מיועד להסיר חסימות אנרגטיות המפריעות לזרימתה התקינה בערוצי האנרגיה. פעולת הדיקור מסייעת להגברת ושיפור זרימת הדם, באופן המקל על הטחורים.

טיפול בטחורים בעזרת דיקור סיני נחשב ליעיל ביותר בהקלה על כאבי טחורים, ואף העלמת הבעיה לחלוטין. מספר הטיפולים הנדרש תלוי בכל מטופל בהתאם לחומרת בעייתו, מצבו הרפואי ומאפייניו האישיים. עם זאת, לרוב צפוי שיפור ניכר במצב הטחורים כבר לאחר שלושה טיפולים. לצד הדיקור לרוב תותאם למטופל תכנית תזונתית הכוללת עשבי מרפא סיניים מסורתיים המאפשרים לכווץ את הטחורים ולהקל על תסמיניהם.

לסיכום, הרפואה הסינית עשויה לספק מענה אלטרנטיבי עבור מטופלים הסובלים מטחורים אך מעוניינים להימנע מטיפולים רפואיים בעלי פוטנציאל נזק.  הטיפול ברפואה סינית בטחורים ישלב לרוב דיקור סיני עם טיפול תזונתי בצמחי מרפא. מדובר בשיטת טיפול טבעית לטיפול בטחורים, אשר מתאימה לכל אחד ואיננה כרוכה בתופעות לוואי, סיכונים בריאותיים או אפשרות לסיבוכים.